ماه محرم، ماه عزاداری برای سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش آغاز شد

ماه محرم، ماه عزاداری برای سید و سالار شهیدان حضرت...

با فرارسیدن ماه محرم، شیعیان و آزادگان جهان بمناسبت شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش در روز عاشورا به عزاداری می پردازند. عاشورای حسینی نماد مقاومت، شجاعت، ایثار و اخلاص در راه خدا است. حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با قیام در برابر ظلم و ستم دوران خود، نه تنها نجات اسلام را تضمین کرد، بلکه الگویی برای همه آزادگان و عاشقان حق و عدالت در تاریخ شد.

به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی (سرای احسان) آماده دریافت نذورات شما برای کمک به نیازمندان است. شما می توانید با مراجعه به بخش حمایت مالی سایت موسسه و یا تماس با شماره تلفن ۵۶۵۲۶۴۹۴-۰۲۱ نذر خود را ثبت کنید. همچنین می توانید با حضور در سرای احسان و شرکت در مجالس عزاداری سرور و سالار شهیدان به همراه مددجویان و پرسنل مرکز در هیات حضرت رقیه (س)، فداکاری و ایثار حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش را زنده نگاه دارید.
به امید آنکه با پیروی از سیره نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)، حضرت علی ابن ابیطالب (ع) و حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، بتوانیم جامعه ای سرشار از عدالت، آزادگی، شرافت و ایثار را برای خود و هموطنان عزیزمان بسازیم.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید