طرح حامی

نیکوکار گرامی

سرای احسان قطعه ای از بهشت است که خداوند متعال به ما هدیه کرده تا دستانی را که یاری می جویند به مهر بفشاریم. مســاعدت های ارزشمند و بابرکت شما خوبان باعث ارتقاء سلامت انسـان های دردمنــد و بی پنــاهی می گردد که در ســرای احسـان به صورت شبانه روزی نگهداری می شوند.

قصد داریم همتی دوباره به کار بندیم وکمبودها را در حد توان جبران نماییم. لذا از حضرتعالی دعوت می شود با مشارکت در «طرح حامی» به گروه حامیان بیماران سرای احسان با شعار هر بیمار، یک همیار بپیوندید.

  • بعد از انتخاب خواهر یا برادر معنوی مورد نظرتان و وارد کردن یکسری مشخصات یک شماره کارت مجازی ۱۶ رقمی داده‌ می‌شود که شماره حساب مددجو است و هنگامی که قصد واریز مبلغی را به صورت ماهانه به حساب او خود دارید، می‌توانید از طریق اینترنت بانک و یا اپلیکیشن‌های بانکی و همچنین خودپرداز بانک‌هایی به شبکه وصل هستند، وجه مورد نظر خود را پرداخت کنید.
  • پرداخت هزینه‌های خواهر یا برادر معنوی از ۱۰ هزارتومان شروع می‌شود و از ۱۰ هزارتومان تا هر مبلغی که نیت کرده باشید را می‌توانید برای عضو معنوی خانواده خود واریز کنید.
  • برای دیدار با خواهر یا برادر معنوی خود ابتدا باید با مددکار مربوطه و یا مسئول روابط عمومی سرای احسان هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.
  • چنانچه مددجو به ملاقات رضایت نداشته ‌باشند ما از خیر گرامی عذر خواهی می‌کنیم، اما به طور کلی با انجام هماهنگی هیچ مشکلی و محدودیتی برای ملاقات و دیدار حامی و مددجو با یکدیگر وجود ندارد.
  • برای گردش و تفریح با خواهر یا برادر معنوی محدودیت‌هایی وجود دارد و در چنین مواقعی معمولا مددکار و یا کارشناس مربوطه، مددجو را همراهی می‌کند و اینگونه دیدار‌ها مدیریت شده هستند، حفظ کرامت انسان‌ها در اولویت کاری ما قرار دارد و ما باید در این مسیر اقداماتی را انجام دهیم که شان و عزت نفس مددجو زیر سوال نرود به همین دلیل سعی می‌کنیم شرایط سلامتی مددجوی عزیز را در نظر بگیریم.
  • هر حامی هر مبلغی را که واریز می‌کند به صورت مستقیم به حساب مددجوی مورد نظرش می‌رود.
  • حامی با ورود به سامانه می‌تواند کل مبالغ واریزی خود طی ۶ ماه، یکسال و یا هر بازه زمانی را که بخواهد، مشاهده کند.

هریک از ما فقط با حمایت از یک بیمار سرای احسان، دنیا را به جای بهتری برای زندگی می کنیم.