مصاحبه برنامه رادیو شب با حاج آقا باباخانی، خیر ارجمند سرای احسان

حیرتم از چشم بندی خدا

در حاشیه جشنواره ورزشی یک جام، یک لبخند که به مناسبت هفته سلامت روان در سرای احسان برگزار شد، از طرف برنامه رادیو شب در رادیو ایران مصاحبه ای با عضو هیئت مدیره و نیکوکار همیشه مهربان سرای احسان، حاج محمدرضا باباخانی انجام شد.

محمدرضا باباخانی معتقد است سنت حسنه نیکوکاری و سفره داری، ادامه کمک‌رسانی ائمه معصوم بوده است چرا که کمک رسانی به فقیران و محرومان در زمان امامان ما نیز همچون حضرت علی (ع) و دیگر ائمه وجود داشته است و همچنین در آیات قرآن کریم نیز خداوند به عدالت و احسان دستور داده است. حامی و تکیه گاه همیشگی مددجویان ساکن سرای احسان است تا جاییکه مددجویان او را پدر معنوی خود می دانند و “بابا محمدرضا” صدایش می کنند.

حاجی باباخانی از مددجویان سرای احسان می گوید و از فرزندانش حسین و حسام یاد می کند که همواره دل در گرو مهر پدر دارند و دنباله رو برحق او هستند. در میان صحبتهایش، از قند پارسی هم کم نمی گذارد و ما را میهمان ابیاتی شیرین از سعدی و مولانا می کند.

برای حاج آقا باباخانی و فرزندانش و همه ساکنان سرای احسان آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون داریم.

 

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید