دعوت به حمایت از بیماران سرای احسان با “طرح حامی”

دعوت به حمایت از بیماران اعصاب و روان با “طرح حامی” موسسه خیریه سرای احسان

موسسه خیریه سرای احسان که بیش از دو دهه در حوزه حمایت از بیماران اعصاب و روان فعالیت می‌کند، به تازگی طرحی به نام “طرح حامی” را معرفی کرده است. این طرح با هدف جذب نیکوکاران و فراهم آوردن امکان حمایت مالی از بیماران اعصاب و روان طراحی شده است.

در این طرح، نیکوکاران می‌توانند با قبول حمایت از یک یا چند بیمار، هزینه‌های ماهیانه یا سالانه آنان را تامین کنند. این حمایت‌ها می‌تواند شامل تامین هزینه‌های درمانی، دارویی، و نیازهای روزمره بیماران باشد.  امیدواریم که با این اقدام، بیماران بیشتری بتوانند از خدمات تخصصی و مراقبتی سرای احسان بهره‌مند شوند و کیفیت زندگی آنان بهبود یابد.

چرا طرح حامی مهم است؟

بیماران اعصاب و روان به دلیل شرایط خاص خود نیازمند مراقبت و توجه ویژه هستند. هزینه‌های بالای درمان و مراقبت از این بیماران، اغلب خانواده‌ها را در تامین نیازهای اولیه آنان با مشکل مواجه می‌کند. “طرح حامی” با هدف کاهش بار مالی از دوش خانواده‌ها و فراهم آوردن امکانات بهتر برای بیماران، می‌تواند نقش مهمی در بهبود وضعیت روانی و جسمی آنان داشته باشد.

چگونه می‌توانید مشارکت کنید؟

با مراجعه به وب‌سایت رسمی موسسه سرای احسان به آدرس hami.asibdidegan.com  ، تنها با یک شماره موبایل در “طرح حامی” ثبت نام کنید و مددجوی مورد نظر خود را انتخاب کرده و با توجه به شرایط خودتان یکی از روشهای حمایت ماهیانه یا سالیانه را انتخاب نمایید.

همچنین امکان ارتباط مستقیم با موسسه از طریق تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به دفتر موسسه نیز فراهم است.

سرای احسان با افتخار از تمامی نیکوکارانی که به این طرح می‌پیوندند، تقدیر و تشکر می‌کند و امیدوار است که با همکاری مشترک، بتوانیم آینده بهتری برای بیماران اعصاب و روان رقم بزنیم.

 

پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با طرح حامی این مطالب را بخوانید:

طرح حامی سرای احسان: راهنمای کامل نیکوکاران

تماس با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشارکت در طرح حامی، می‌توانید به وب‌سایت موسسه خیریه سرای احسان به آدرس https://asibdidegan.com مراجعه کرده و یا با شماره تلفن‌های ۰۲۱۵۶۵۲۶۴۹۴ تماس حاصل فرماید.

با امید به اینکه با حمایت شما نیکوکاران عزیز، بتوانیم گامی بزرگ در جهت بهبود وضعیت بیماران اعصاب و روان برداریم.

موسسه خیریه آسا

مطالب دیگر مرا بخوانید

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید