تفاهم نامه همکاری سرای احسان با “کلینیک روانشناسی مشاوره و ستاره زندگی”

تفاهم نامه همکاری سرای احسان با مرکز مشاوره و کلینیک روانشناسی ستاره زندگی

مجموعه سرای احسان علاوه بر فعالیتهای خیریه و نگهداری شبانه روزی از بیماران مبتلا به اختلالات روانی مزمن، در حوزه های علمی و پژوهشی همواره پیشگام بوده و از فرصتهای پیش رو استقبال می نماید.

به گزارش روابط عمومی سرای احسان در راستای فعالیتهای علمی و پژوهشی و همچنین ایجاد فرصتی مناسب به منظور ارتقاءسطح علمی و کسب تجربه عملی برای فعالین در حوزه روانشناسی علی الخصوص دانشجویان مراکز علمی و آموزشی، افتخار همکاری و عقد تفاهم‌ نامه های علمی و تبادل تجربیات، با بیش از ۲۳ دانشگاه و مرکز آموزشی و علمی داشته است.

تازه ترین تفاهم نامه همکاری سرای احسان در روز چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ با کلینیک روانشناسی مشاوره و ستاره زندگی، این همکاری به ثبت رسید.

این قرارداد همکاری علمی با حضور آقای دکتر فرهاد رمضانی نژاد مدیرعامل موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی، آقای عزیز مومنی سرپرست سرای احسان و آقای دکتر رحیم سلگی مدیر کلینیک روانشناسی مشاوره و ستاره زندگی به ثبت رسید.

سرای احسان سعی دارد با استقبال از حضور علاقمندان، دانشجویان مراکز و مجامع علمی، در جهت ارائه تجربیات حدود سه دهه فعالیت تخصصی خود در زمینه نگهداری، توانبخشی و درمان بیماران روانی مزمن تحت عنوان دانشسرای احسان، بتواند نقشی موثر  در ارتقاء و کسب مهارت عملی برای فعالین این شاخه از علوم اجتماعی فراهم نماید.

سرای احسان زیر نظر موسسه خیریه حمایت از آسیب‌دیدگان اجتماعی (آسا) میزبان بیش از ۴۰۰ بیمار مبتلا به اختلالات روانی مزمن است که با حمایت خیرین و فعالان اجتماعی در زمینه نگهداری، درمان و توانبخشی آن‌ها فعالیت می‌کند.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید