دیدار سید علی نوروزی نماینده تهران با مددجویان سرای احسان

دیدار سید علی نوروزی نماینده تهران با مددجویان سرای احسان - موسسه خیریه آسا

به گزارش روابط عمومی سرای احسان: در اولین روز سال نو ۱۴۰۳ بازدید نوروزی سید علی یزدی خواه نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی از آسایشگاه سرای احسان در روز نخست سال نو ۱۴۰۳ دکتر سید علی یزدی خواه نماینده مجلس شورای اسلامی به همراه مسئولین منطقه با حضور در جمع مددجویان ساکن در آسایشگاه سرای احسان حلول سال جدید را تبریک گفته در این ملاقات صمیمانه که با مراجعه به بخشها و حضور در کنار بستر این بیماران و گفتگویی دوستانه با مددجویان از اوضاع و احوالات ایشان جویا شدند. در ادامه این بازدید که دکتر فرهاد رمضانی نژاد مدیرعامل موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی و عزیز مومنی امین مدیر سرای احسان همراهی داشتند در جلسه ای ضمن بررسی مشکلات و مسائلی که نیاز به توجه بیشر و قید فوریت می بود، مطرح و دکتر یزدیخواه با توجه به خدمت در خور تحسین و مجدانه ای که مسئولین سرای احسان در خدمت به بیش از ۴۶۰ بیمار روان و شرایط سخت نگهداری شبانه روزی این بیماران که به صورت رایگان نیز می باشد از مدیران و مسئولین منطقه، همراهی و مساعدت در امور جاری این مجموعه و دیگر مراکز اینچنینی را توصیه نمودند. در پایان این بازدید دکتر یزدی خواه از زحمات و تلاشهای شبانه روزی و خالصانه مدیران و پرسنل موسسه و سرای احسان، ضمن آرزوی سالی سراسر خیر و برکت و سلامتی، مراتب تقدیر و تشکر خود را ابراز داشتند.

سرای احسان

سرای احسان زیر نظر موسسه خیریه حمایت از آسیب‌دیدگان اجتماعی (آسا) است. این مجموعه میزبان بیش از ۴۵۰ بیمار مبتلا به اختلالات روانی مزمن است که با حمایت خیرین و فعالان اجتماعی در زمینه نگهداری، درمان و توانبخشی آن‌ها فعالیت می‌کند.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید