حضور سرای احسان در جشن روز روانشناس دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی سرای احسان:

در روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت، طی مراسمی به مناسبت گرامیداشت و تجلیل از روانشناسان با عنوان “جشن روانشناس” در دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه تهران، که توسط انجمن علمی روانشناسی و با دعوت رسمی از مجموعه سرای احسان برگزار شد، عزیز مومنی امین، مدیر سرای احسان، و علی سلطانی، مسئول واحد روانشناسی حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم، دکتر پورحسین، ریاست دانشکده، به جایگاه و اهمیت توجه به روانشناسی و روانشناس در جامعه اشاره نموده و از اختصاص رشته‌های جدید در این دانشکده خبر دادند.

آقای علی سلطانی، کارشناس ارشد روانشناسی و مسئول واحد روانشناسی سرای احسان، ضمن تشریح فعالیت‌های موسسه خیریه حمایت از آسیب‌دیدگان اجتماعی در طول ۲۶ سال خدمت صادقانه به جامعه، به ارائه گزارشی از خدمات ارزشمند سرای احسان در خصوص نگهداری، توانبخشی، آموزش و درمان ساکنین این آسایشگاه که حدود ۵۰۰ بیمار روان مزمن می‌باشند، به سمع و نظر حاضرین و میهمانان رساندند.

در ادامه برنامه، یکی از توانخواهان سرای احسان با همراهی اجرای موسیقی با پیانو توسط یکی از دانشجویان، با اجرای هنر انتزاعی نقاشی رنگ روغن، توانایی خود را به نمایش گذاشته که مورد استقبال و تشویق تمامی حضار واقع گردید.

حضور پرشور دانشجویان در این جشن و استقبال از غرفه تولیدات مددجویان و دستاوردهای سرای احسان از دیگر نکات قابل توجه این مراسم بود.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید