جشن ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر در آسایشگاه سرای احسان

جشن ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر در آسایشگاه سرای احسان
به گزارش روابط عمومی سرای احسان در شب میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) و به میمنت آغاز دهه کرامت، جشن با شکوهی در سرای احسان برگزار شد.
این جشن فرخنده به همت بانوان گروه نیکوکاری حضرت مهدی(عج) به سرپرستی سرکار خانم فرحبخش و سرکار خانم راوری با همراهی هنرمند گرانقدر آقای نیما ریاضی و همچنین گروه هنری خانم جواهری برای مددجویان ساکن در سرای احسان برگزار شد. در این جشن مبارک، خیرین و نیکوکاران دیگری نیز حضور داشتند که زینت بخش این محفل و مجلس بودند. لازم به ذکر است گروه نیکوکاری حضرت مهدی(عج) ضمن تقبل هزینه های برگزاری این مراسم وعده ناهار مجموعه را نیز عهده دار شدند. ضمن تشکر و سپاس از تمامی عزیزانی که نسبت به مددجویان و مجموعه سرای احسان لطف و احسان داشته و دارند، از در گاه خداوند متعال برای این بزرگواران بهترینها را از درگاه خداوند متعال آرزومندیم. سرای احسان زیر نظر موسسه خیریه حمایت از آسیب‌دیدگان اجتماعی (آسا) میزبان بیش از ۴۶۰ بیمار مبتلا به اختلالات روانی مزمن است که با حمایت خیرین و فعالان اجتماعی در زمینه نگهداری، درمان و توانبخشی آن‌ها فعالیت می‌کند.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید