برگزاری روز درختکاری در سرای احسان

برگزاری روز درختکاری در سرای احسان- موسسه خیریه حمایت از آسیب‌دیدگان اجتماعی

به گزارش روابط عمومی سرای احسان طبق سنت هرساله سرای احسان در هفته منابع طبیعی و روز درختکاری با کاشت نهال به استقبال بهار می رود.
هر ساله در نیمه اسفندماه که به روز درختکاری نام نهاده شده، روزی که در واپسین روزهای سال و با نزدیکی به موسم رویش جوانه ها می باشد، مددجویان سرای احسان نیز همگام با دیگر افراد جامعه می شوند.

مددجویان سرای احسان با همکاری دست اندرکاران آسایشگاه خیریه،  روز سه شنبه ۱۵ اسفند با کاشت ۱۰ اصله نهال در این پویش شرکت کرده و به استقبال بهار طبیعت رفتتند.
در این مراسم و آئین، سرپرست سرای احسان عزیز مومنی و پرسنل مجموعه، دانشجویان دانشگاه آزاد واحد الکترونیک و همچنین آقای حسین پوری کارشناس معاونت توانبخشی بهزیستی شهر ری همراه با مددجویان در کاشت نهال حضوری فعال داشتند.

سرای احسان

سرای احسان زیر نظر موسسه خیریه حمایت از آسیب‌دیدگان اجتماعی (آسا) میزبان بیش از ۴۰۰ بیمار مبتلا به اختلالات روانی مزمن است که با حمایت خیرین و فعالان اجتماعی در زمینه نگهداری، درمان و توانبخشی آن‌ها فعالیت می‌کند.
انتهای خبر

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید