پیام نوروزی هیات مدیره

پیام نوروزی هیئت مدیره - موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی ( سرای احسان )

بسم الله الرحمن الرحیم
حلول سال جدید و آغاز عید سعید نوروز که هم‌زمانی بهار طبیعت و بهار معنویت و نزول قرآن است، مژده نو شدن و تحقق دعای «حول حالنا الی احسن الحال» را می‌دهد،بر همه ملت شریف کشورمان به‌ویژه اهل خیر واحسان و انفاق مبارک باشد انشالله.
عید، روز شوق و امید و خروج از ظلمات و تغییر و تحول در اندیشه و عمل است. ملت عزیزمان در آستانه تحویل سال نو،با شکر به درگاه الهی و با نشاط و ایمان راسخ و با استغاثه از باری‌تعالی که مقلب القلوب است، احسن حال طلبیدند و اراده نمودند قوای تازه را در خود فعلیت بخشند و انرژیهای متراکم خدادادی خود را آزاد سازند و بشوند آنکه باید بشوند.
براساس تعالیم اسلامی احسان و انفاق و نیکوکاری، همدردی اجتماعی و توجه به مستمندان و از پا افتادگان و همراهی با ضعفا و درماندگان سفارشات موکد و خاصی شده است.
احسان و انفاق و نیکوکاری، عمل پر جاذبه و لبریز از محبت و استحکام و اتقان است. اهل خیر و احسان اهل خردورزی، تدبیر وعمل اند که حکایت از بلند همتی و کمال گرایی و روح بزرگ آنان‌ دارد، هر جا که باشند منشا رحمت و برکت خواهند بود.
سخاوت برازنده انسانهای نیکوکاریست که در حوزه سبقت در خیرات، عشق‌ورزی میکنند و در برابر امتحانی سخت، میزان عبودیت خود را محک می‌زنند و ذخیره‌ای برای حیات جاوید خود تدارک می‌نمایند.
خیرین، تجارت انفاق و احسان را بدون زیان می دانند و آن‌ را پاسخگویی به مقام خلیفة الهی باور دارند.
موسسین و راهبران «موسسه خیریه حمایت از آسیب‌دیدگان دیدگان اجتماعی (سرای احسان) از جمله خیرین و نیکوکارانی هستند که با قصد تقرب به خداوند و با عزمی راسخ و قلبی طاهر، اقدام به تاسیس موسسه‌ای خاص نمودند که ساماندهی بیماران روانی مزمن، که از بی پناهی و طرد و رهاشدگی و عمدتا خانوادهای متلاشی شده، در عذاب هستند ،شتافته و با تکریم آنها تلاش می‌کنند مرهمی باشند بر الام عمیق و مزمن وترمیم خلآهای روحی و روانی آنها.
سرای احسان، تمامی اهل خیر واحسان و انفاق را جهت پاسخگویی به فطرت و ندای پاک درونی خود متواضعانه به مساعدت و کمک می‌طلبد تا با حضور مهربانان خود به هر شکل، محرومین مظلوم بی‌پناه روانی را مورد لطف و محبت خود قرار دهند. خداوند نیات واعمال همه مارا درجهت رضای خودش قرار دهد.
انشالله
رئیس هیات مدیره موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید