عید سعید قربان در سرای احسان

پیام مدیرعامل به مناسبت عید سعید قربان | موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی

فرا رسیدن عید سعید قربان، عید ایثار و قربانی کردن را به همه خیرین و نیکوکاران عزیزی که همواره در مسیر کمک و حمایت از آسیب‌دیدگان اجتماعی همراه و یار ما بوده‌اند، تبریک می گوییم.

به پاس ارزش والای عمل نیک و دستان سخاوتمند تمامی شما خیرین عزیز، که همواره با محبت و بخشش خود، امید و نشاط را به ساکنان مجموعه سرای احسان هدیه کرده‌اید، قدردان شما هستیم.

عید قربان، یادآور تسلیم و تقرب به درگاه الهی است و از تمامی خیرین گرانقدر دعوت می‌کنیم تا احشام قربانی خود را به مرکز سرای احسان اهدا نمایند و نعمات الهی را با بیماران و نیازمندان این مجموعه خیریه شریک شوند.

در این روز مبارک و بزرگ، از درگاه خداوند متعال برایتان سلامتی، عزت و سربلندی آرزومندیم و امید داریم که با حمایت‌ها و کمک‌های شما عزیزان، بتوانیم همواره در راه خدمت به نیازمندان و آسیب‌دیدگان اجتماعی موفق و سربلند باشیم.

امسال نیز همچون سالهای گذشته، سرای احسان از نخستین ساعات بامداد روز دوشنبه ۲۸ خرداد ماه، آماده دریافت نذورات و قربانی از خیرین و نیکوکاران گرامی است.

لذا از شما نیکوکار گرامی دعوت می شود تا در “طرح نذر قربانی” با “هر میزان پرداخت نقدی” مشارکت نموده و در این روز فرخنده، یاور توانخواهان ساکن سرای احسان باشید.

می توانید با مشارکت در اهدای قربانی و یا پرداخت بخشی از هزینه آن بیماران سرای احسان را یاری کنید.

شماره کارت جهت دریافت نذورات نقدی:

۳۵۵۰-۶۱۸۱-۳۳۷۴-۶۱۰۴

شماره حساب: ۱۱۷۹۹۴۷۵۱۵

شماره شبا: IR680120000000001179947515

راحت ترین روش اهدای نذورات به خیریه سرای احسان از طریق پرداخت آنلاین است. می توانید تمام یا بخشی از وجه اهدایی قربانی را به صورت اینترنتی پرداخت می کنید و در هزینه های درمان و توانبخشی یکی از مددجویان سرای احسان سهیم می شوید.

 

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید