پیام رئیس هیئت مدیره در خصوص شهادت رئیس جمهور و هیأت همراه

پیام رئیس هیئت مدیره در خصوص شهادت رئیس جمهور و هیأت همراه | خیریه آسا

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم

إِنَّـا لِـلَّـهِ وَ إِنَّـا إِلَـیْـهِ رَاجِـعُـونَ

روح بلند و ملکوتی عالم مجاهد آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی خادم الرضا رئیس معزز جمهوری اسلامی و هیأت همراه با شهادتی مظلومانه و در سالروز میلاد مبارک حضرت ثامن الحج امام رضا (ع) به پرواز درآمدند و به دارالقرار رسیدند. این ضایعۀ دلخراش و تأثرانگیز را به محضر مبارک حضرت امام زمان ( عج) و مقام معظم رهبری و ملت ایثارگر و فداکار کشورمان و خانواده شهدا تبریک و تسلیت و تعزیت عرض می­کنم و از درگاه الهی علو درجات را برای ایشان مسئلت دارم.

شهید آیت الله رئیسی عمر با برکت خود را در انتصال وظایف الهی در خدمت به خلق خدا به ویژه محرومین و نیازمندان سپری کرد و ره توشۀ آخرت خود را که بهترین زاد­راه تقوی است، فراهم نمود. شهید والامقام رئیسی مسئولیت را امانت الهی میدانست و لحظه­ای از صراط مستقیم و نظارت باری تعالی غفلت نداشت و همۀ همت ایشان این بود که بار مسئولیت سالم به مقصد برسد و وفای به عهدش در خدمت صادقانه آن بود که چهرۀ جان خود را در فکر و عمل متوجۀ خدا کند و امید به تقوا و وعده الهی َأَوْفُوا بِعَهْدِي أُوفِ بِعَهْدِكُمْ داشته باشد.

شهید رئیسی نمونۀ برجستۀ سبقت در خیرات بود و خدمتگزار به نظام اسلامی و ملت شریف کشورمان را ابزاری برای خودسازی، رشد و تعالی و حاکمیت ارزشهای الهی و فرصتی برای توسعۀ سعه صدر، مهرورزی و تمرینی برای گسترش حلم و بردباری خود می­دانست. خداوند در اندیشه­اش به عظمت نشسته و هرآنچه جز او بود در دیده­اش کوچک می­نمود. ایام با برکت و عمر خود را با شکیبایی به سر برد و ناسپاسی و تخریب بدخواهان را صبورانه عبور کرد تا آسایشی دراز مدت را به دست آورد و از این تجارت پرسود که خدایش برای او فراهم ساخته بود به خوبی بهره گرفت.

روانش شاد باد

حسین انواری
رئیس هیات مدیره

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید