زائرین حرم دوست از سرای احسان

اعزام مددجویان به مشهد

اعزام توانخواهان مجموعه سرای احسان در قالب کاروان زائرین حرم دوست به مشهد مقدس  با هدف حضور توانخواهان در برنامه های فرهنگی و مذهبی

به گزارش روابط عمومی سرای احسان

طبق سنوات گذشته در ایام زیارت مخصوص به همت خیر گرانقدر جناب آقای سلیمی آشتیانی تعداد ۸۸ نفر از توانخواهان سرای احسان در روز پنجشنبه ۱۸ خرداد عازم مشهد مقدس خواهند بود.

هرساله در این ایام توانخواهان مشتاقانه منتظر این سفر معنوی هستند تا دست نیاز بر آستان سلطان مهر و محبت دراز کرده و نه تنها برای خود که برای خیرین و نیکوکارانی که در تامین نیازها و آسایش این عزیزان تلاش و همت دارند توسل و دعاگو باشند.

مدیر عامل موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی ضمن تشکر و قدردانی از خیرین گفت: اینگونه اقدامات خداپسندانه که آرزو و شوق زیارت ائمه را برای این عائله مظلوم خداوند برآورده می کنند، این سفرها با هدف تقویت معنویت و ایجاد نشاط و شادابی،توانمندی فرهنگی و امید به زندگی را  برای مددجویان ساکن در سرای احسان بوجود می آورد.

سرپرست سرای احسان نیز عنوان داشت: ما آمادگی کامل در هماهنگی برای سهیم شدن خیرین و نیکوکاران در این کار خیر را داریم و امیدواریم بتوانیم به همت عزیزان همیشه همراه سرای احسان دیگر مددجویان را از این گونه سفرهای معنوی بهره مند سازیم.

سرای احسان زیر نظر موسسه خیریه حمایت از آسیب‌دیدگان اجتماعی (آسا) میزبان بیش از ۴۰۰ بیمار مبتلا به اختلالات روانی مزمن است که با حمایت خیرین و فعالان اجتماعی در زمینه نگهداری، درمان و توانبخشی آن‌ها فعالیت می‌کند.

انتهای خبر

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید