برگزاری جلسات آموزشی بمنظور افزایش سطح آگاهی و دانش افزایی کارکنان سرای احسان

برگزاری جلسات آموزشی بمنظور افزایش سطح آگاهی و دانش افزایی کارکنان سرای احسان

به دنبال برگزاری سلسله جلسات و کلاس‌های آموزشی در «دانشسرای احسان»، جلسه آموزشی «تاب‌آوری و راه‌کارهای تقویت تاب‌آوری» و کلاس آموزشی «حریم خصوصی در محیط کار»، توسط برخی اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران و متخصصین حوزه روانشناسی شناختی و علوم رفتاری برگزار شد.

کلاس آموزشی تاب آوری و راهکارهای تقویت تاب آوری در روز یکشنبه ۲۱ خرداد توسط سرکار خانم دکتر سیدفاطمی و کلاس آموزشی حریم خصوصی در محیط کار توسط سرکار خانم دکتر اینانلو در روز چهارشنبه  خرداد در سالن همایش سرای احسان برگزار شده و مورد استقبال کارکنان مجموعه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سرای احسان، کلاس آموزشی «تاب‌آوری و راهکارهای تقویت تاب‌آوری»، روز یکشنبه (۲۱ خردادماه) توسط دکتر سیدفاطمی و کلاس آموزشی «حریم خصوصی در محیط کار» توسط دکتر اینانلو در روز چهارشنبه (۲۴ خردادماه) در سالن همایش سرای احسان برگزار شد و مورد استقبال کارکنان این مجموعه قرار گرفت.

این سلسله جلسات آموزشی پیرو تاکید دکتر فرهاد رمضانی نژاد (مدیر عامل موسسه خیریه حمایت از آسیب‌دیدگان اجتماعی) و عزیز مومنی (سرپرست سرای احسان) درباره ضرورت ارتقای سطح آگاهی و مهارت کارکنان مجموعه سرای احسان با استفاده از دانش اساتید مجرب و صاحب‌نام در زمینه‌ آسیب‌های اجتماعی به‌منظور بهبود عملکرد همکاران برگزار می‌شود.

مدیرعامل موسسه خیریه حمایت از آسی‌دیدگان اجتماعی و سرپرست موسسه سرای احسان معتقدند که برگزاری این جلسات علاوه بر اینکه منجر به افزایش سطح کیفی خدمات ارائه شده به مددجویان می‌شود، بر بهبود روابط اجتماعی و خانوادگی مددکاران نیز موثر خواهد بود.

لازم به ذکر است این کارگاه‌های آموزشی به همت واحد روانشناسی و با همکاری دیگر واحدهای تخصصی سرای احسان و با عنوان «دانشسرای احسان»  برگزار می‌شوند.

سرای احسان (موسسه خیریه حمایت از آسیب‌دیدگان اجتماعی) میزبان بیش از ۴۰۰ نفر توانخواه مبتلا به اختلالات روانی مزمن فاقد سرپرست یا فاقد سرپرست موثر است که با حمایت خیرین و فعالان اجتماعی در زمینه نگهداری، درمان و توانبخشی رایگان آنان فعالیت می نماید.

انتهای خبر

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید