جشن بزرگ نیمه شعبان در سرای احسان

جشن بزرگ نیمه شعبان در سرای احسان- موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی - سرای احسان - مرکز حمایت از بیماران اعصاب و روان

به گزارش روابط عمومی سرای احسان، طبق سنت هرساله در ایام و اعیاد شعبانیه سرای احسان نیز هم سو با دیگر عاشقان و ارادتمندان به ساحت مقدس اهلبیت (ع) و حضرت صاحب الزمان (عج) از ابتدای حلول ماه مبارک شعبانیه با برگزاری جشنهایی به مناسبت ولادت های مبارک در این ماه و خصوصا برپایی جشن و سرور در روز نیمه شعبان می پردازند.
به همت خیرین و نیکوکاران، اولین برنامه ولادت حضرت مهدی صاحب الزمان(عج) در روز جمعه ۴ اسفند برگزار شد.
این برنامه همراه با اجرای موسیقی زنده توسط هنرمند مردمی و نیک اندیش جناب آقای نیما ریاضی مجری و جناب آقای رسول زاده از حسینیه مکتب طه همراه بود.
حضور گرم و صمیمی تعدادی از نیکوکاران همراه و تنی چند از هنرمندان سینما و تلویزیون در مجموعه باب السلام سرای احسان گرمی بخش این مراسم بود.
در این مراسم نیما ریاضی سفیر مهربانی بهزیستی و از خیرین ثابت قدم و متعهد که تعلق خاطر ویژه ای به مجموعه سرای احسان دارد با پذیرایی و تهیه کیک تولد که جشن تولد حضرت صاحب الزمان را با جشن تولد مددجویان متولد اسفند ساکن در سرای احسان عجین و هم زمان نمود، موجب خوشحالی و شعفِ مضاعف مددجویان ساکن در این آسایشگاه گردیدند.
در ادامه این برنامه ها، جشنی ویژه دیگری نیز در روز یکشنبه ۶ اسفند یوم مبارک نیمه شعبان، به همت گروهی از خیرین و نیکوکاران ضمن تهیه وعده ناهار و پذیرایی با میوه و شیرینی و حضور گروه موسیقی و اجرای برنامه ای سراسر شاد و مفرح، با مددجویان ساکن در سرای احسان، سلامتی و تعجیل در فرج حضرت بقیه الله الاعظم را از درگاه خداوند متعال مسئلت نمودند.
حضور و عیادت هایی اینچنینی با ساکنین محروم و رنجور این سامان سراها، خصوصا برای بیماران روان و فاقد خانواده موثر بسیار اثر بخش و امید آفرین می باشد و یقینا در بهبود شرایط روانی تاثیر گذار خواهد بود.
ضمن تشکر و سپاس از تمامی نیکوکاران و نیک اندیشان شریف و دلسوز که در طول مدت فعالیت سرای احسان همیشه یار و حامی بوده اند و درجهت ادامه این مسیر، دلخوش و امیدوار به دستان یاریگر و نگاه محبت آمیز شما خوبان هستیم.

سرای احسان فرصتی برای مهر ورزیدن

سرای احسان زیر نظر موسسه خیریه حمایت از آسیب‌دیدگان اجتماعی (آسا) میزبان بیش از ۴۵۰ بیمار مبتلا به اختلالات روانی مزمن است که با حمایت خیرین و فعالان اجتماعی در زمینه نگهداری، درمان و توانبخشی آن‌ها فعالیت می‌کند.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید