جشن سالروز بیست و شش سالگی سرای احسان

جشن سالروز بیست و شش سالگی سرای احسان- موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی- سرای احسان- مرکز نگهداری و توانبخشی بیماران روانی مزمن

در روز جهانی خیرین و هفته احسان و نیکوکاری، جشن بیست و ششمین سالگرد فعالیت سرای احسان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سرای احسان ، بیست و شش سال خدمت صادقانه به نیازمندان و محرومین جامعه، مدال افتخاریست بر سینه خادمین پرتلاش و صدیق موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی (سرای احسان) که در طی این مسیر پر فراز و نشیب تاکنون توانسته است بیش از ۱۴۰۰۰ نفر از افراد جامعه که نیازمند حمایت و دستگیری بوده اند را ساماندهی نماید .

اکنون نیز با نگهداری ۴۵۰ بیمار روانی مزمن به صورت شبانه روزی و رایگان، همچنان در راه نیل به اهداف عالی انسانی در جهت خدمت به عائله خداوند متعال با تلاشی مضاعف و امیدوارانه تر به راه خود ادامه می دهد.

دستیابی به این همه افتخار و رضایتمندی میسور نبوده مگر با یاری و همراهی انسانهایی شریف و سخاوتمند که دوشادوش خادمین سرای احسان در این سالها حامیانی ارزشمند برای مددجویان بوده اند.

در روز دوشنبه ۱۴ اسفند ماه به همت گروه نیکوکاری شرکت بین المللی مکاپ با مدیریت جناب آقای دکتر حاج حسینی از فعالین در حوزه کارآفرینی و اشتغال و با حضور جمع کثیری از مرتبطین با این مجموعه در سرای احسان حضور پیدا کردند.

گروه نیکوکاری شرکت بین المللی مکاپ

گروه نیکوکاری شرکت بین المللی مکاپ ضمن انجام خدمات آرایشی و پیرایشی برای مددجویان زن و مرد ساکن در آسایشگاه سرای احسان، مراسم جشنی به مناسبت بیست و ششمین سالگرد فعالیت سرای احسان تدارک دیدند.

و با تهیه کیک تولد و نیز اجرای موسیقی و پذیرایی از مددجویان برگزار و سالروز تولد سرای احسان را گرامیداشتند.

سرای احسان

سرای احسان زیر نظر موسسه خیریه حمایت از آسیب‌دیدگان اجتماعی (آسا) میزبان بیش از ۴۰۰ بیمار مبتلا به اختلالات روانی مزمن است که با حمایت خیرین و فعالان اجتماعی در زمینه نگهداری، درمان و توانبخشی آن‌ها فعالیت می‌کند.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید