حضور دانشجویان مرکز تخصصی امام خمینی (ره) در سرای احسان

حضور دانشجویان مرکز تخصصی امام خمینی (ره) در سرای احسان - موسسه خیریه آسا

سرای احسان در روز شنبه ۱۱ آذر ماه میزبان جمعی از طلاب و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترای روانشناسی و مشاوره اسلامی مرکز تخصصی امام خمینی(ره) زیر مجموعه مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان قم بود.

به گزارش روابط عمومی سرای احسان، همزمان با حضور میهمانان که به سرپرستی حجت الاسلام رضایی از اساتید حوزه و دانشگاه بود،  نشستی در سالن همایشهای سرای احسان برگزار شد و عزیز مومنی سرپرست سرای احسان به تشریح فعالیتها و روند شکل گیری مجموعه سرای احسان پرداخت.

در ادامه میهمانان با همراهی علی سلطانی مسئول واحد روانشناسی، از بخشهای مختلف سرای احسان بازدید کردند و در جریان نحوه مصاحبه و ارزیابی مددجویان و فعالیتهای مختلف بخشها ، واحدهای تخصصی و کارگاههای توانبخشی قرار گرفتند.

در انتها میهمانان با تقدیر و تشکر از حسن مدیریت و خدماتی که در این مجموعه جهت آسایش و آرامش مددجویان انجام می شود از توجه ویژه به امر پژوهش و  تحقیق و نیز همکاری با محافل علمی و دانشگاهها مراتب قدردانی خود را ابراز نمودند.

سرای احسان زیر نظر موسسه خیریه حمایت از آسیب‌دیدگان اجتماعی (آسا) میزبان بیش از ۴۰۰ بیمار مبتلا به اختلالات روانی مزمن است که با حمایت خیرین و فعالان اجتماعی در زمینه نگهداری، درمان و توانبخشی آن‌ها فعالیت می‌کند.

 

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید