هفتمین جلسه گزارش موردی بیمار در سرای احسان

هفتمین جلسه گزارش موردی بیمار در سرای احسان - موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی

سرای احسان (موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی) هفتمین جلسه گزارش موردی بیمار را با هدف ارتقای دانش و مهارت‌های دانشجویان و اساتید این حوزه برگزار کرد.

در راستای برگزاری منظم جلسات آموزشی بررسی وضعیت جسمی روانی بیماران خاص مقیم سرای احسان، هفتمین جلسه گزارش موردی بیمار از ساعت ۹:۳۰ روز پنجشنبه مورخ ۹ شهریورماه ۱۴۰۲ با همکاری مرکز مشاوره خدماتی نگرش نو، سرکار خانم دکتر شهناز گیلی  و حضور اساتید این حوزه و نیزجناب آقای دکتر علی اکبر صلاحی از مرکز تربیت درمانگر متینا در سالن همایشهای سرای احسان برگزار شد. در این جلسه، علاوه بر دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و تنی چند از اعضای انجمن دانشجوئی روانشناسی دانشجویانی از دانشگاه تهران، دانشگاه آزاد و پرسنل واحدهای تخصصی سرای احسان نیز حضور داشتند.

در ابتدای جلسه آقای علی سلطانی مسئول واحد روانشناسی سرای احسان با تشریح اهداف مجموعه سرای احسان در خصوص برگزاری این جلسات و تقدیر از استقبال عمومی دانشجویان و اساتید این حوزه، کاربردی بودن و تولید محتوای مناسب در حوزه های مورد بحث را حائز اهمیت برشمرد.

سرای احسان ( موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی) میزبان بیش از ۴۴۰ بیمار مبتلا به اختلالات روانی مزمن است که با حمایت خیرین و فعالان اجتماعی در زمینه نگهداری، درمان و توانبخشی آنها فعالیت می کند

انتهای خبر

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید