سرای احسان در بزرگترین جشنواره برداشت گل کلم کهریزک

سرای احسان در بزرگترین جشنواره برداشت گل کلم کهریزک
اولین و بزرگترین جشنواره برداشت گل کلم در کهریزک برگزار شد. این جشنواره به مدت ۲ روز از روز پنجشنبه ۲۵ آبان تا روز جمعه۲۶ آبان ادامه داشت.
به گزارش روابط عمومی سرای احسان، این مجموعه خیریه ضمن برپایی غرفه های مشاوره و روانشناسی، توانبخشی، صنایع دستی و روابط عمومی در طول مدت برگزاری این رویداد حضوری فعال داشت.
 فرماندار شهرری مهندس باب الحوائجی، امام جمعه باقرشهر حجت الاسلام باقری، حسین گراوندی سرپرست جدید بخشداری و شهردار کهریزک مهندس علی کلهر و دیگر مسئولین کشوری و لشکری ضمن حضور در این جشنواره از غرفه سرای احسان هم بازدید کردند و از همراهی و تعامل این مجموعه در برپایی جشنواره از سرپرست سرای احسان (عزیز مومنی) تقدیر و تشکر نمودند.
در مراسم افتتاحیه شهردار کهریزک، علی کلهر با تشریح اهداف برگزاری این جشنواره گفت: کهریزک در سالهای متوالی مورد بی مهری قرار گرفته اما، ظرفیت صنعتی و کشاورزی و مردم تلاشگری دارد که با تولید محصولات خوب به فکر سلامتی مردم تهران هستند و ای کاش مردم تهران هم به فکر مردم کهریزک باشد.
با توجه به سطح عظیم کشت گل کلم در بخش کهریزک که بیش از ۱۵ درصد نیاز استان را تامین می نماید و اهمیت به تولید انبوه این محصول در اشتغالزایی می تواند بسیار موثر باشد. همچنین معرفی پتانسیل و ظرفیت های بخش و نشان دادن زیبایی های کهریزک و معرفی این منطقه به عنوان قطب گل کلم کشور، از دلایل برگزاری این جشنواره بود.
 
در آئین اختتامیه نیز توسط علی کلهر شهردار کهریزک با تقدیم لوح سپاس از سرپرست و پرسنل سرای احسان تقدیر کرد.
سرای احسان زیر نظر موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی(آسا) میزبان بیش از ۴۰۰ بیمار مبتلا به اختلالات روانی مزمن است که با حمایت خیرین و فعالان اجتماعی در زمینه نگهداری، درمان و توانبخشی آن ها فعالیت می کند.
 

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید