حضور در مراسم جشن اعیاد شعبانیه در مجموعه ایوان ری

حضور در مراسم جشن اعیاد شعبانیه در مجموعه ایوان ری - موسسه خیریه آسا

جمعی از مددجویان زن و مرد سرای احسان در مراسم جشن اعیاد شعبانیه و در مجموعه فرهنگی ایوان ری حضور یافتند.

مددجویان سرای احسان در جشنی به مناسبت ایام و اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت علی اکبر (ع) میهمان گروه نیکوکاران خیرین گمنام شهرری به مدیریت سرکار خانم جزینی در مجموعه فرهنگی ایوان ری بودند.

این برنامه در روز چهارشنبه ۲ اسفندماه ۱۴۰۱ توسط گروه خیرین گمنام شهرری و با حضور مسئولین شهری و جمع کثیری از مردم شریف شهرری برگزار گردید.

اجرای همخوانی گروههای سرود، موسیقی زنده و شاد از برنامه های بسیار جذاب مراسم بود.

به علاوه تقدیر از جوانان افتخار آفرین در عرصه های علمی و ورزشی در کنار مردم و حضور در کنار مددجویان سرای احسان و برقراری ارتباط کلامی و رفتاری با میهمانان و افراد حاضر در مراسم که موجب نشاط روحیه مددجویان سرای احسان بود و ساعاتی سراسر شادی را برایشان رقم زد.

در حاشیه این مراسم، بازارچه خیریه ای برگزار شده بود و غرفه ای جهت معرفی و عرضه تولیدات مددجویان آسایشگاه سرای احسان اختصاص پیدا کرده بود که نماینده گانی از مددجویان کارگاههای توانبخشی در این غرفه حضور داشتند که فرصتی مغتنم برای آشنایی مراجعین و میهمانان با خروجی کارگاههای توانبخشی و درمانی سرای احسان بود و مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت.

گروه نیکوکاری خیرین گمنام شهرری

گروه نیکوکاری خیرین گمنام شهر ری، سابقه بیش از یک دهه همراهی با آسایشگاه سرای احسان را داشته است.

از جمله خدمات ارزشمند و قابل تقدیر گروه خیرین گمنام شهرری می توان به تامین نیازهای مددجویان و برگزاری جشنها و مراسم های مناسبتی برای درمانجویان آسایشگاه سرای احسان اشاره کرد.

ضمن تقدیر و تشکر از نیکوکار محترم بانوی پرتلاش و انساندوست سرکار خانم جزینی و نیک اندیشان ارجمند گروه خیرین گمنام شهرری، از درگاه خداوند متعال برای این عزیزان، بهترینهای روزگار را آرزومندیم.

دعای خیر مددجویان آسایشگاه سرای احسان همواره بدرقه راهتان باد.

سرای احسان

سرای احسان زیر نظر موسسه خیریه حمایت از آسیب‌دیدگان اجتماعی (آسا) است. این مجموعه میزبان بیش از ۴۵۰ بیمار مبتلا به اختلالات روانی مزمن است که با حمایت خیرین و فعالان اجتماعی در زمینه نگهداری، درمان و توانبخشی آن‌ها فعالیت می‌کند.

 

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید