افتتاح بخش ایزوله جدید مردان و جشن یلدا در سرای احسان

افتتاح بخش ایزوله جدید مردان و جشن یلدا در سرای احسان - موسسه خیریه آسا

۳۰ آذر ماه ۱۴۰۲ مصادف با شب یلدا یک روز ویژه در سرای احسان رقم خورد.
به گزارش روابط عمومی سرای احسان: در این روز ساختمان ایزوله بخش مردان با متراژ ۳۰۰ مترمربع، متشکل از سالن بستری سالمندان، سرویس های بهداشتی، پاویون بهیاران و پدریاران، اتاق ایزوله عفونی و … با حضور نیکوکاران سازنده پروژه برادران محمودی، جناب آقای باباخانی نایب رئیس هیئت مدیره، جناب آقای دکتر رمضانی نژاد مدیرعامل موسسه و دیگر نیکوکاران افتتاح و مددجویان ایزوله در شب یلدا اسکان یافتند.
– جشن شب یلدا نیز با حضور تعداد زیادی از نیکوکاران همیشه یاور سرای احسان از جمله گروه ماساژ ماندگار با مدیریت استاد رهنما، گروه لبخند سازان با مدیریت رهام کاظمی و گروه موسیقی نیما ریاضی از ساعت ۱۳ الی ۱۶ در سالن باب السلام با اجرای موسیقی زنده برگزار گردید و مددجویان یک روز شاد را سپری نمودند.
در این مراسم بر طبق آئین سنتی شب یلدا مددجویان و میهمانان با آجیل یلدا، انار و … پذیرایی گردیدند و در انتها حاضرین دعا نمودند که به میمنت یلدا، خداوند مهربان به همه ایرانیان تابش نور، افزایش روزی و نعمت روزافزون عطا فرماید.

از برنامه های دیگر در این روز یازدهمین جلسه کیس پرزنتیشن ( مشاهده خبر ) با حضور ۱۱۰ نفر از دانشجویان و اساتید دانشکده های روانشناسی دانشگاه آزاد تهران جنوب، یادگار امام، دانشگاه پرند و کلینیک روان درمانی متینا و همکاران تخصصی شاغل در واحدهای سرای احسان از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۱:۳۰ برگزار و پس از جلسه، دانشجویان و اساتید از بخشها و واحدهای سرای احسان بازدید بعمل آوردند.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید