گرامیداشت روز دانشجو برای همکاران دانشجو در سرای احسان

گرامیداشت روز دانشجو برای همکاران دانشجو در سرای احسان- خیریه آسا

به همین مناسبت روز پنجشنبه ۱۶ آذر همکاران مشغول به تحصیل در دانشگاههای مختلف با حضور در دفتر مدیریت و تبریک این روز مبارک توسط آقای مومنی سرپرست سرای احسان به این همکاران مراتب خرسندی خود را از ارتقاء سطح علمی شاغلین در مجموعه سرای احسان ابراز داشته و با تقدیر از این همکاران گفت: با توجه به سختی کار در اینگونه مجموعه ها که نیازمند تعهد و تخصص می باشد کسب دانش روز و ارتقاء مهارت و تخصص عوامل و پرسنل، در بهبود وضعیت و خدمت رسانی به مددجویان بی شک می تواند موثر و مفید باشد و امروزه  تراز و ارزش مراکز اینچنینی به مراتب علمی آن است که بحمدالله سرای احسان در سالهای اخیر توانسته است در محافل علمی و مراکز دانشگاهی جایگاه و یژه ای برای خود کسب کند.

لازم به ذکر است بیش از  ۱۰ نفر از پرسنل سرای احسان از مقطع دکتری تا کاردانی در رشته های مختلف مشغول به تحصیل می باشند.

در پایان این حضور صمیمانه، عزیز مومنی سرپرست سرای احسان ضمن آرزوی موفقیت برای این عزیزان دانشجو با تقدیم هدایا از ایشان تقدیر و تشکر نمودند.

ما هم روز علم اندوزی و کسب دانش و روز مبارک دانشجو را به همکاران گرامی که در مقاطع مختلف مشغول به تحصیل می باشند تبریک می گوییم.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید