حضور استاد امیر حسین طریقت سرپرست گروه ارکستر بزرگ داتا در سرای احسان

حضور استاد امیر حسین طریقت سرپرست گروه ارکستر بزرگ داتا در سرای احسان
به دنبال دعوت و حضور مددجویان سرای احسان در این برنامه ها در تالار وحدت ، استاد امیر حسین طریقت و استاد میلاد شکیب در حضوری صمیمانه و متواضعانه از مددجویان سرای احسان عیادت و از نزدیک با فعالیت ها و خدمات سرای احسان آشنا شدند. ارکستر بزرگ داتا یکی از گروههای موسیقی نوظهور که با اجرای کنسرت های متعدد در تالار رودکی، اریکه ایرانیان وتالار اندیشه و اخیرا نیز با ۳ اجرا در تالار وحدت ، با محوریت آثار محلی و آثار ملی میهنی مورد توجه و استقبال قرارگرفته است. در این بازدید صمیمانه، استاد امیرحسین طریقت با حضور در جمع مددجویان فعال در واحدهای توانبخشی ضمن اجرای سرودی توسط مددجویان، از خدمات و زحمات مجموعه مدیریتی سرای احسان در جهت ایجاد شرایط مطلوب و محیطی امن و با نشاط برای این عزیزان تقدیر نمودند. استاد امیر حسین طریقت فرزند استاد عبدالله طریقت از اساتید بزرگ موسیقی و از مفاخر ارزشمند و صاحب نام کشور می باشند. در پایان این بازدید، هدایایی از دستاوردها و تولیدات مددجویان به رسم یادبود تقدیم میهمانان گردید. ضمن آرزوی سلامتی و بهروزی برای استاد امیر حسین طریقت، استاد میلاد شکیب و همچنین اعضاء هنرمند گروه ارکستر داتا که با هنر موسیقیایی، هنر مهرورزی و انساندوستی را نیز به نمایش گذاشتند، بهترینها را برایشان از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 دیدگاه

  1. اندک شمارندآنان که بدانند برروی صحنه زندگی ازبرای چه آمده وارسته وبند گسسته از کردارهای نیک؛همگان رابه انسانیتی اصیل رهنمون کرده باشند یا نمی توان نگفت ازآنان که عهده دارپژواک مهرورزی شده اندو جوانه های کوچک انسانیت را بی خستگی پاسدار شده اند. استادعزیزم سپاسگزارشما وآقای شکیب عزیز هستم خیر وبرکت همیشه تو زندگیتون باشه

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید