پانزدهمین نشست تخصصی کیس پرزنتیشن

پانزدهمین نشست تخصصی کیس پرزنتیشن | موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی

سرای احسان میزبان پانزدهمین نشست تخصصی کیس پرزنتیشن

در ادامه سلسله نشست‌های تشریح بیماری‌های روان، پانزدهمین جلسه نشست تخصصی کیس پرزنتیشن با همکاری کلینیک مشاوره و روانشناسی متینا در سرای احسان برگزار شد.

این نشست با استقبال چشمگیر دانشجویان رشته روانشناسی از دانشگاه‌های مختلف تهران از جمله دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی، واحدهای آزاد، جنوب، شرق، مرکزی و اسلامشهر، دانشگاه پیام نور و همچنین تعدادی از کلینیک‌های مشاوره و روانشناسی و تربیت‌درمانگر همراه بود.

در این نشست که اساتید، کارشناسان و صاحبنظران برجسته حوزه روانشناسی حضور داشتند، به بررسی و تحلیل تخصصی موارد مختلف بیماری‌های روان پرداخته شد.

حضور اساتید برجسته‌ای همچون جناب آقای دکتر صلاحی، خانم دکتر خالقی‌تبار، جناب آقای دکتر دربانی، خانم دکتر گیلی، جناب آقای دکتر خاطب و جناب آقای امیر شگفتی در این نشست، غنای علمی آن را دوچندان کرد.

در حاشیه این نشست، از ۲۷ سال خدمت صادقانه و متعهدانه جناب آقای دکتر مرتضی کریمی، روانپزشک سرای احسان، تجلیل و قدردانی شد.

حاضرین در این نشست، ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند دکتر کریمی، برای ایشان آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون در ادامه مسیر خدمت به جامعه را آرزو نمودند.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید