حضور و نشست صمیمی مدیریت سرای احسان با ریاست و معاونین بیمارستان فیروزآبادی

حضور و نشست صمیمی مدیریت سرای احسان با ریاست و معاونین بیمارستان فیروزآبادی

به گزارش واحد روابط عمومی سرای احسان، در روز شنبه ۱۸ فروردین ماه، آقای عزیز مومنی امین، مدیر سرای احسان، به همراه آقایان روح الله علی اصغر (معاون واحد بهداشت و درمان) و آقای قمری از واحد روابط عمومی سرای احسان، جهت تقدیر و تشکر از همراهی و مساعدت مدیران و مسئولین بیمارستان فیروزآبادی در این مرکز درمانی حضور یافتند.

این جلسه با حضور جناب آقای دکتر طیبی، ریاست محترم بیمارستان، آقای مهندس عرب، معاون و مدیر داخلی، آقای پورسمائی، معاون اداری و مالی، سرکار خانم آقایی، مترون بیمارستان و سرکار خانم مومنی، مسئول واحد مددکاری و جمعی از مدیران و دیگر مسئولین برگزار گردید.

تقدیر از بیمارستان فیروزآبادی برای حمایت از بیماران سرای احسان

عزیز مومنی، مدیر سرای احسان، با تشریح نحوه ارائه خدمات نگهداری و توانبخشی به ۴۶۰ نفر مددجوی خانم و آقا و هزینه‌های جاری که با حمایت نیکوکاران و خیرین تأمین می‌شود، به خصوص تأمین منابع مالی جهت درمان‌های بیمارستانی که بار مالی مضاعف و سنگینی برای مجموعه سرای احسان به دنبال داشته و مساعدت‌های خیرخواهانه مراکز درمانی، همچون بیمارستان فیروزآبادی، که نگاه انسان دوستانه مسئولین آن، توانسته خدمات مطلوب و قابل تقدیری را برای توانخواهان تحت پوشش سرای احسان فراهم نماید، اشاره کرد.

در این نشست و ملاقات دوستانه، آقای دکتر طیبی با تأکید بر نیات خداپسندانه بانی و موسس مرکز درمانی فیروزآبادی، مرحوم آیت الله فیروزآبادی، که خدمت به محرومین و نیازمندان را افضل بر هر کار ثواب و خیری که موجبات رضایت خداوند متعال باشد دانسته و این خیرات جاریه همچنان در جهت دستگیری از افراد نیازمند جامعه و خدمت به محرومین از هیچ خدمتی فروگذار نخواهد بود، مجموعه سرای احسان را نیز مجموعه ای نیکوکار در راستای خدمت به همین اقشار برشمردند و اطمینان خاطر دادند، مرکز درمانی فیروزآبادی در خدمت‌رسانی به بیماران و مددجویان اعزامی از سرای احسان، تمام توان و تلاش خود را به کار خواهد برد.

بازدید از بیمارستان و تقدیر از پرسنل

در حاشیه این حضور، آقای مومنی و همراهان ایشان از دیگر قسمت‌ها و بخش‌های بیمارستان فیروزآبادی بازدید داشته و از تک تک کارکنان و کادر درمان به صورت حضوری تقدیر و تشکر نموده و سال نو را تبریک و آرزوی صحت و سلامتی برایشان از خداوند متعال خواستار شدند.

سرای احسان، حامی بیماران مبتلا به اختلالات روانی مزمن

سرای احسان: زیر نظر موسسه خیریه حمایت از آسیب‌دیدگان اجتماعی (آسا) میزبان بیش از ۴۶۰ بیمار مبتلا به اختلالات روانی مزمن است که با حمایت خیرین و فعالان اجتماعی در زمینه نگهداری، درمان و توانبخشی آن‌ها فعالیت می‌کند.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید