بازدید مدیر عامل موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی از سرای احسان

بازدید مدیر عامل موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی از سرای احسان- موسسه خیریه آسا
به گزارش روابط عمومی سرای احسان،صبح روز دوشنبه ۴ دی ماه،  دکتر فرهاد رمضانی نژاد مدیرعامل موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی از سرای احسان بازدید کرد.
رمضانی نژاد، مدیرعامل موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی در راستای بازدیدهای دوره ای از سرای احسان و بررسی اقدامات انجام شده و سنجش عملکرد و روند خدمت رسانی این مجموعه خیریه ،  از تمامی بخشها بازدید نموده و با حضور در واحدهای تخصصی اقدامات صورت گرفته را مورد ارزیابی قرار داد. عزیز مومنی، سرپرست سرای احسان با تشریح دیگر اقدامات انجام شده و نیز برنامه های در دست اقدام، اجرا گزارش جامعی ارائه داد. در حاشیه این بازدید  مهندس حمید احمدی نیا فرزند  نیکوکار فقید حاج حسن احمدی نیا به همراه سرکار خانم دکتر معابی از مجموعه دیدار کردند و ضمن ملاقات با مددجویان و بخش های اقامتی مددجویان حضور پیدا کرده و یاد و خاطره شادروان حاج حسن احمدی نیا که در طول حیات پربرکت خویش خدمات ارزشمندی را از خود به یادگار گذاشته، زنده کردند. ضمن تقدیر از جناب مهندس حمید احمدی نیا که راه پدر گرانقدر خود را در پیش گرفته و همچنان یار و حامی مددجویان رنجور مجموعه سرای احسان می باشند،  علو درجات و رحمت واسعه از درگاه خداوند متعال برای نیکوکار دلسوز و نیک اندیش زنده یاد حاج حسن احمدی نیا را آرزو داریم.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید