بازدید معاون مبارزه با بیماریهای شبکه بهداشت ری از سرای احسان

بازدید معاون مبارزه با بیماریهای شبکه بهداشت ری از سرای احسان - خیریه آسا

در روز جمعه، ۱۰ فروردین ۱۴۰۳، سرکار خانم دکتر توکلی، معاونت مبارزه با بیماری‌های شبکه بهداشت ری، از سرای احسان بازدید کردند. در این بازدید، ایشان از بخش‌های درمانی و سالن‌های اقامتی مددجویان بازدید و از روند فعالیت این آسایشگاه مطلع شدند.

آقای عزیز مومنی، مدیر مجموعه، ضمن تشریح اقدامات پیشگیرانه و بهداشتی، توضیحات جامعی از وظایف واحد بهداشت و کادر درمانی مربوطه ارائه دادند. ایشان در این توضیحات، بر اهمیت رعایت بهداشت جمعی به لحاظ پیشگیری از شیوع بیماری‌های شایع و همه‌گیر تأکید داشتند.

سرکار خانم دکتر توکلی نیز با ابراز خرسندی از خدمات و توجهات تخصصی به موضوعات بهداشتی، از حسن تدبیر مجموعه مدیریتی و خدمات ارزشمند کارکنان تقدیر و تشکر نمودند.

سرای احسان زیر نظر موسسه خیریه حمایت از آسیب‌دیدگان اجتماعی (آسا) فعالیت می‌کند و میزبان بیش از ۴۰۰ بیمار مبتلا به اختلالات روانی مزمن است. این موسسه با حمایت خیرین و فعالان اجتماعی در زمینه نگهداری، درمان و توانبخشی این بیماران فعالیت می‌کند.

**لینک‌های مرتبط:**

* سرای احسان
* بیماران روانی
* خدمات بهداشتی

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید