بازدید علمی دانشجویان دانشگاه علامه از سرای احسان

بازدید علمی دانشجویان دانشگاه علامه از سرای احسان- سرای احسان

دانشجویان مقطع کارشناسی مشاوره توانبخشی دانشگاه علامه در بازدیدی علمی روز یکشنبه ۱۹ آذر به همراهی معاونت آموزش دانشگاه و تنی چند از اساتید دانشگاه مربوطه در سرای احسان حضور پیدا کردند.

به گزارش روابط عمومی سرای احسان، دانشجویان دانشگاه علامه طی حضور در مجموعه سرای احسان با فعالیتها و اقدامات این مجموعه در جهت توانبخشی بیماران روانی مزمن آشنا شدند.

در این نشست که در سالن همایشهای سرای احسان برگزار شد، عزیز مومنی، سرپرست سرای احسان توضیحاتی جامع از چگونگی شکل گیری سرای احسان و روند خدمت رسانی به توانخواهان ارائه داد. دکتر نادر منصوری (روانشناس) در مورد نحوه ارائه خدمات تخصصی به بیماران مبتلا به اختلالات روانپزشکی که در سرای احسان تحت پوشش خدمات توانبخشی هستند توضیحاتی داد.

خانم دکتر کلانتر سرپرست گروه دانشجویان بازدید کننده، ضمن تشکر از همکاری سرای احسان و ایجاد شرایطی مناسب جهت کسب تجربه عملی برای دانشجویان حوزه های مربوطه با استفاده از تجربیات ارزشمند سرای احسان، آن را فرصتی ارزشمند و علمی برای محافل و مجامع علمی و دانشگاهی خواند.

در ادامه، بازدید کنندگان با حضور در واحدها و بخشها و مواجهه با بیماران با مجموعه سرای احسان بیشتر آشنا شدند.

در این بازدید آقای دکتر آدمی معاونت آموزشی دانشگاه علامه، آقای دکتر اسدی، آقای دکتر وجدانی و خانم دکتر نیکخو حضور داشتند.

سرای احسان زیر نظر موسسه خیریه حمایت از آسیب‌دیدگان اجتماعی (آسا) میزبان بیش از ۴۰۰ بیمار مبتلا به اختلالات روانی مزمن است که با حمایت خیرین و فعالان اجتماعی در زمینه نگهداری، درمان و توانبخشی آن‌ها فعالیت می‌کند.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید