بازدید نوروزی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از مجموعه سرای احسان

7 اسفند 1401 - 15:38
موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی - آسا

به گزارش روابط عمومی سرای احسان، دکتر یزدی خواه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامي روز شنبه ۶ فروردین ۱۴۰۱ از مرکز نگهداری و توانمندسازی بیماران روانی مزمن سرای احسان بازدید نمود.

دکتر یزدی خواه، در این دیدار، ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین، کارکنان و خیرین دست‌اندرکار در سرای احسان، ضمن سخنانی گفت: هرجا مردم حضور پررنگ داشته‌اند مشکلات سریعتر برطرف شده است و امروز هم اگر بخواهیم از چالش ها عبور کنیم باید مردم را جدی بگیریم و به آنها اهمیت دهیم.

موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی - آساموسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی - آساموسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی - آساموسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی - آساموسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی - آساموسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی - آساموسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی - آساموسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی - آساموسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی - آسا

وی گفت: خیرین با فعالیت ارزشمند و بی بدیل خود، موجب سامان گرفتن زندگی یک بیمار می‌شوند و مشکلات را به صورت جدی و ریشه‌ای حل می‌کنند و با این کار آمار آسیب‌های اجتماعی را کاهش می‌دهند.

علیرضا طاهری مدیرعامل مؤسسه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی نیز ضمن قدردانی از حضور نماینده مردم تهران در مجموعه سرای احسان، گزارشی از عملکرد بیست ساله این مؤسسه در خصوص توانمندسازی بیماران روانی مزمن بیان ارایه کرد.

دکتر یزدی خواه در این بازدید سه ساعته از بخش زنان و مردان و کارگاه‌های آموزشی و خانه‌های حمایتی دیدار کرد و در جریان روند مراقبت‌های درمانی و توانبخشی سرای احسان قرار گرفت و در محیطی صمیمی با مددجویان گفتگو و در جریان مشکلات و درخواستهای آنان قرار گرفت.

در پایان این دیدار که با حضور مهندس کلهر شهردار کهریزک و رضایی مدیر بهزیستی شهرری همراه بود، مقرر شد تا پس از تعطیلات نوروزی تمهیدات لازم در خصوص حمایت و ارائه خدمات عمرانی شامل مجوز ساخت سرای احسان ۲، زیرساخت و آسفالت محوطه سرای احسان، تکمیل و اجرای فضای سبز و سایر الزامات خدمات شهری در مجموعه سرای احسان فراهم گردد.

خادمین سرای احسان  ضمن تقدیر و تشکر از دکتر یزدی خواه و مدیران شهری، از خداومند متعال برای مسئولان، سلامتی و توفیق خدمتگزاری به انسان‌های فراموش شده را مسالت دارند.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید