جنسیت مددجو
سن مددجو

امیر

23 سال خلقی

امیر عاشق فوتباله و با شنیدن کوچیکترین خبر از ملاقات یا مرخصی، گل از گلش می شکفته. امیر کم سن و ساله و نیاز داره همه دوشادوش هم، کنارش باشیم تا بتونه بازتوانی بشه.

رضا

37 سال دوقطبی

رضا سرگذشت خیلی سختی داشته، یه جوان خیلی محترم و با اخلاق. بعد از طلاق مادرش، هیچ کسی بجز خواهرش از رضا حمایت نکرده و به همین خاطر، خیلی اوقات از شرم و حیا نتونسته خونه خواهرش بمونه و به آغوش خیابون پناه می برده. این روزها رضا داخل بخش، کمک بقیه مددجوهاست و سعی...

سیدناصر

45 سال اسکیزوفرنیا

ناصر یه پسر جوان و ماخوذ به حیاست که از مدتی قبل مهمان سرای احسان شده. ناصر یار و همدم مادرش بوده و بیرون از سرای احسان، علیرغم مشکلات و اختلال خودش همیشه کارهای مادرش رو انجام میداده.

رسمیه

58 سال اسکیزوفرنی+EPILEPCI

بانوی متولد جنوب با لحجه شیرین عربی که قدردانیش مثال زدنیه و ذکر و دعا از زبانش نمی افته. وقتی ببینیش، با تعریف و دعا شرمندت می کنه! رسمیه، فکر میکنه ارتباط ویژه ای با امامان شیعه داره و بخش زیادی از فکر و روانش، درگیر این ارتباط شده.

شمسی

70 سال BMD

شمسی، گوشهای سنگینی داره! باید خیلی بلند صحبت کنی تا متوجه بشه. غم از دست دادن تنها پسرش همیشه تو سینه اش سنگینی می کنه اما چیزی که بیشتر از همه از شمسی خانم توی ذهن آدم می مونه، صورت معصوم و نجابت توی نگاهشه.

مهری

61 سال اسکیزوفرنیا

خانمی مسن با کمری خمیده  که هنگام رقصیدن حرکات مخصوص خودش را رو داره و امید به زندگی تو چشماش موج می زنه. عاشق یادگرفتنه و اندازه یه متخصص اطلاعات روانشناسی تو سرش داره.

آذر

65 سال اسکیزوفرنی+low IQ

آذرخانم زن فربه با نمکیه که با لحن بامزه و شیرینش همه را خاله و عمو خطاب می کنه. یک دفعه به فکر رژیم لاغری می افته و با یه اراده مثال زدنی، چنان لاغر میشه که تو نگاه اول، نمی شه بشناسیش! آذر رو همه به دل بزرگش میشناسن.

ناصر

74 سال اسکیزوفرنی

گیله مرد! مردی با لهجه زیبای گیلکی که همیشه به یاد آدم می مونه. مردی که مدتهاست خبری ازش نگرفتند و در انتظار یک دیدار آشنا لحظه شماری می کنه.

ماندانا

57 سال BMD-Epilpci

خانوم لپ گلی سرای احسان که همیشه به فکر خوندن زبان انگلیسیه و همیشه با دیدنش به آدم یاداوری میشه که از هر طبقه اجتماعی باشی، بیماری روان می تونه گرفتارت کنه …

می خانم

61 سال اسکیزوفرنی

خانمی باوقار و ترک زبان که همیشه نگران صدمه دیدن پسرشه. می خانم تصویر مادری است که همه فکر و ذهنش رو وقف بچه اش کرده، تا جایی که حتی عود علائمش هم به آسیب دین فرزند دلبندش مربوط میشه.

patient-help مددجویان انتخابی
X

در حال حاضر مددجویی برای حمایت انتخاب نشده است.