برگزاری روز درختکاری با حضور فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران سردار پاسدار ذوالقدر

موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی - آسا
در روز سه شنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ مصادف با شب میلاد پر برکت حضرت بقیه الله الاعظم حضرت حجت ابن الحسن(عج) طی مراسمی مددجویان و پرسنل سرای احسان، میزبان سردار ذوالقدر، فرماندهی سپاه سیدالشهداء (ع) تهران و جمعی از مسئولین و مدیران منطقه از جمله بخشدار محترم جناب آقای دکتر بشارت، جناب آقای مهندس کلهر شهردار محترم کهریزک و جناب آقای مهندس نصرتی ریاست محترم منابع طبیعی منطقه و همراهان بودند.

در این مراسم سردار ذالقدر پس از بازدید از بخشها و دیدار و گفتگو با مددجویان یک اصله نهال در فضای سبز محوطه سرای احسان به نیت شفای بیماران و ظهور آقا امام زمان عج غرص نمود. سردار ذوالقدر در جمع مددجویان فرصت را عزیز و مغتنم دانسته و مقارن بودن روز درختکاری با ایام اعیاد شعبانیه وشب ولادت حضرت صاحب الزمان (عج) را میمون وخجسته دانستند که حضور در مجموعه سرای احسان را مزید و خیر کثیر برشمردند.

جناب آقای مومنی سرپرست سرای احسان به همراه تعدادی از مددجویان با استقبال از حضور این عزیزان با توضیح وتشریح فعالیت های ۲۵ ساله مجموعه سرای احسان و موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی، ضمن همراهی بازدید میهمانان از بخشها و کارگاههای توانبخشی، سرای احسان را مجموعه ای پویا و هدفمند معرفی و عنوان نمودند.

photo3750684840
photo3750695312
photo3727708686
photo3750711027

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید