سرای احسان آماده دریافت فطریه و کفاره برای حمایت از بیماران اعصاب و روان

بنر عید فطر 1402

در روزهای پایانی ضیافت الهی و به میمنت فرا رسیدن عید سعید فطر، فرصت را مغتنم شمرده ضمن تبریک این عید خجسته، به استحضار می رسانیم طبق سنوات گذشته، فطریه شما نیکوکار گرامی را با رعایت ضوابط شرعی صرف تهیه دارو، درمان و مایحتاج مددجویان ساکن در سرای احسان می نماییم.

شما می توانید مبلغ موردنظر را از طریق کلیه کارتهای عضو شتاب به حساب های موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی واریز نموده و در صورت تمایل مراتب را به دفتر موسسه اطلاع دهید.

فطریه سادات: ۶۰۳۷۷۰۱۱۹۹۵۰۲۵۴۰

فطریه عام: ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۰۲۰۳۵۶

کفاره روزه: ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۰۵۱۶۹

کمک نقدی: ۶۳۶۲۱۴۱۱۹۹۵۰۴۷۱۴

و یا کد دستوری #۸۸۷۸۰*۶۶۵۵*

زکات فطره شما خیّر ارجمند تحت نظر نماینده نماینده محترم آیات عظام و با رعایت ضوابط شرعی، صرف بیماران تحت پوشش موسسه خیریه آسیب دیدگان اجتماعی (آسا) خواهد شد.

برای دسترسی به راههای ارتباطی روی این لینک کلیک کنید.

موسسه خیریه آسیب دیدگان اجتماعی (آسا) با مجوز و تحت نظارت بهزیستی، تشکلی غیردولتی، غیرسیاسی و غیرانتفاعی است. از عملکرد دراز مدت این موسسه میتوان به ارائه خدمات بشر دوستانه، کمک به افراد نیازمند، آسیبدیده و همچنین نگهداری شبانهروزی و رایگان بیماران روانی مزمن بیسرپرست، بدسرپرست و بیبضاعت اشاره کرد. این موسسه در سه حوزه خیریه، درمان و تحقیقات فعال است.

 مجموعه سرای احسان زیر نظر موسسه خیریه حمایت از آسیبدیدگان اجتماعی(آسا) از سال ۱۳۷۷ تا امروز میزبان بیماران مبتلا به اختلالات روانی مزمن است. بیمارانی که سالهاست به صورت شبانه روزی و رایگان تحت پوشش سرای احسان هستند و با کمک نیکوکاران تحت درمان و توانبخشی قرار دارند. ۵۰۰ بیمار زن و مرد سالهاست در این خانه زندگی می کنند به این امید که روزی دوباره به میان خانوادهخود، شهر خود و هموطنان خود بازگردند.

شما هم در نگهداری و توانبخشی شبانه روزی بیماران سرای احسان با ما همراه باشید.

برای دسترسی به راههای ارتباطی روی این لینک کلیک کنید.

لینک یک لینک

 

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید