مددجویان موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی(سرای احسان) همراه با جاماندگان اربعینی

اربعین سرای احسان - موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی آسا

به گزارش روابط عمومی سرای احسان: در این روز، نمایندگان مددجویان سرای احسان که برای اولین بار در این حماسه و رویداد عظیم  مذهبی شرکت داشتند، با حمل پرچمی از هیئت متوسلین به حضرت رقیه(س) در راهپیمائی اربعینی با دیگر عزاداران و سیاه پوشان هم قدم شده و شوق آرزوی پابوسی و زیارت عتبات و حرم آل الله را مانند دیگر مشتاقان به نمایش گذاشتند.

هرساله در ایام محرم، مددجویان موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی (سرای احسان) دهه اول این ماه حزن و ارادت را با برپایی هیئت و مراسم نوحه خوانی و ذکر مصیبت در عزای حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران با وفایش یاد آور می شوند اگرچه از فراموش شدگانیم اما اعتقادات و باورهایمان فراموش شدنی نیست و ما نیز همچون دیگر مردمانی که در این شهر و در این ایام جامه سیاه بر تن می کنند و در عزای بهترین بندگان خدا محزون می شوند، داغ حسین(ع) بر دل ما خاموش نیست.

دیگر مددجویان این موسسه خیریه، با برپایی موکبی در ورودی سرای احسان با شربت و آب خنک از افراد و دسته جاتی که در روز فوق  قصد شرکت در مراسم اربعینی ها را داشتند پذیرایی و ایشان را مشایعت کردند. 

سرای احسان زیر نظر موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی (آسا) میزبان بیش از ۴۰۰ بیمار مبتلا به اختلالات روانی مزمن است که با حمایت خیرین و فعالان اجتماعی در زمینه نگهداری، درمان و توانبخشی آن ها فعالیت می کند.

انتهای خبر

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت آخرین اخبار، شماره خود را وارد کنید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان

سرای احسان کجاست؟

سرای احسان یک مرکز خیریه مردم نهاد است که به طور شبانه روزی و رایگان از بیماران اعصاب و روان مراقبت می کند و سعی در توانبخشی آنها دارد.

درباره ما بیشتر بخوانید
به دنیای ساده آدم‌های آن‌سوی دیوار بپیوندید

سرای احسان

مرکز نگهداری و توانمند سازی بیماران اعصاب و روان درباره ما بیشتر بخوانید