پیام مدیرعامل موسسه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی به مناسبت روز کارگر

پیام مدیرعامل موسسه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی به مناسبت روز کارگر 1920 970 sara

به گزارش روابط عمومی سرای احسان، همزمان با فرا رسیدن ۱۱ اردیبهشت، روز جهانی کارگر، علیرضا طاهری مدیر عامل موسسه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی پیام تبریکی صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

باسمه تعالی

با سلام و تحیت خدمت پرسنل محترم سرای احسان

فرا رسیدن روز جهانی کارگر را محضر یکایک شما نیکان تبریک عرض نموده و در این شب های ماه مبارک رمضان که مصادف است با لیالی پر فضیلت قدر از همگی التماس دعای فراوان دارم.

همکاران عزیزم در سرای احسان، از شریف ترین طبقه اجتماع هستند؛زیرا تلاش بی وقفه و شبانه روزی آن ها باعث آرامش روز و شب هاي جمعی از محروم ترین های جامعه است و موجبیست تا رگه های‌ حیات و بارقه های امید در روح و جسم این قشر از افراد آسیب دیده ساری و جاری باشد.

کار و فعالیت اجتماعی، مایه حیات زندگی است و چشمه سارِ زلال زندگی با کار جلا و روشنی می یابد. امام حسن علیه السلام در این باب می فرمایند :” لا مروة لا همة له:کسی که همت ندارد مروت ندارد” و به زعم من همکاران ما، پیشگامان این حیاتِ بدیع و نشاط آفرینند.

حضرت علی” علیه السلام ” در کشتزار کار می کردند و عرقِ جبین بر پیشانی شان جاری می شد تا کارگران برخود ببالند که رهبر و پیشوای آزاده شان نیز بر کارگری افتخار می کند.

اینجانب، ضمن تقدیر و تشکر از تک تک این عزیزان و به پاس همه تلاششان در سرای احسان، فرصت را مغتنم شمرده،  احترامات فائقه را خدمتشان تجدید می نمایم. 

 علیرضا طاهری / ۱۱اردیبهشت ۱۴۰۰