پیام نوروزی علیرضا طاهری؛ فردا بهار می‌رسد و روز و شب‌هایمان خاطره انگیزتر می‌شود.

پیام نوروزی علیرضا طاهری؛ فردا بهار می‌رسد و روز و شب‌هایمان خاطره انگیزتر می‌شود. 1000 667 sara

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

 

دوستان عزیز و همراهان گرانقدر سلام

مدت زمانی است که بالاجبار در خانه مانده‌ایم، دیدارها به شنیدار مبدل شده‌اند و دیگر همچون روزهای گذشته نمی‌توانیم در کنارتان روزها را سپری کنیم. میدانم  برای همه ما سخت و صعب است، اما مگر نه این است که ” إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا ” فردا بهار می‌رسد و روز و شب هايمان خاطره انگیز تر می‌شود. اما در این بین به یاد داشته باشیم، مددجویان سرای احسان، سالهاست که در گوشه‌ای از این شهر، جا مانده از دیار و یار گشته‌اند و این روزها نیز تنهایی‌شان دوچندان شده و برای اینکه نه مبتلا شوند و نه مبتلا کنند، قرنطینه خود ساخته و اختیاری شده‌اند. آنها نيز همچون شما خوبان، میزبان هیچ عزیزی نیستند و به امید دیدار شما دل بسته‌اند.

در بهبوهه تمام دردها به خداوند پناه می‌برم تا هر چه زودتر از شر بیماریی که جان هموطنانمان را نشانه رفته است، خلاص شویم. از او می‌خواهم چونان همیشه یاری‌گرمان باشد. کسانی که در لحظات دشوار نوشند و جان بر کف را مدد باشد و آنان که نیشند و جان فرسا هدایت کند.

آرزو دارم، فردا روزی که این بحران به پایان می‌رسد، میهمان ما در  سرای احسان باشید و به تلافی نوروز و همه روزهایی که سخت گذشت، سنت دیرینه دید و بازدید را حفظ کرده و عیادت از چشم انتظاران این سامان سرا را با زیباترین احساس ها به جا آورید.

بی شک، روزی که کرنا برود، منتظرتان هستیم، فقط خدا کند تا آن روز دیگر کسی کم نشده باشد تا حسرت دیدارش به دلمان بماند.

پس لطفاً لطفاً لطفاً، از خودتان مراقبت کنید و سالم بمانید.

حلول سال نو و بهار پرطراوت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می‌باشد را به کلیه خيرين، پرسنل و هیأت امنای خدوم سرای احسان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند منان برای شما عزیزان مسئلت می‌نمایم.

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                علیرضا طاهری

                                                                                                    مدیرعامل مؤسسه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی