چاپ        ارسال به دوست

جشن میلاد ختم المرسلین، نبی امین درسرای احسان

به میمنت میلاد آسمانی پیغمبر رحمت و رأفت و ششمین اختر تابناک امامت و ولایت، امام جعفر صادق (ع)، سه گروه از نیکوکاران نیک منش، در دو نوبت صبح و عصر روز جمعه بیست و چهارم آبان ماه به دیدار مددجویان سرای احسان آمده و ساعاتی از روز عیدشان را در کنار آنها به جشن و سرور گذراندند و اینگونه، باری دیگر شادی و مهر را برای چشم انتظاران این مرکز به ارمغان آوردند.

ابتدا در ساعات اولیه صبح، خانم دکتر هراتیان به همراه جمعی از همراهان خود با اهدای هدایایی، به دیدار مددجویان آمده و شادی و دلگرمی شان را دو چندان کردند. 

در ادامه و به برکت این روز عزيز، شور و شعف ساکنان سرای احسان با همت سرکار خانم نعیمی، افزون یافت و مددجویان، با انرژی مضاعف، خود را برای برنامه ویژه عصرگاهی مهیا کردند.

عصر جمعه پاییزی در سرای احسان، با حضور خانم دکتر نصری و گروه همراهش دیگر دلگیر نبود ؛ چراکه این گروه برای اولین بار بود که به دیدار مددجویان می‌آمدند و بچه ها بیش از پیش، خرسند دیدار دوستان جدیدشان بودند.

 ميهمانان این روز بزرگ، پس از بازدید از بخش های مختلف این سامان سرا، طی نشستی که با علیرضا طاهری، مدیر عامل مؤسسه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی داشتند، ضمن اظهار خشنودی از روزی شان بابت حضور در بین اهالی احسان، قدردانی خود را نیز از زحمات بی دریغ خادمین و خیرین سرای احسان در خصوص نگهداری و توانمندسازی بیماران اعصاب و روان بیان داشتند.

 در ادامه این نشست، علیرضا طاهری، به بیان سخنانی در خصوص نحوه نگهداری، توانمندسازی و بازگشت مددجویان به جامعه پرداخت و ابراز رضایت خود و همکارانش را از حضور مداوم کلیه خیرخواهان محترم در این مجموعه به ویژه سرکار خانم نصری و گروه همراهشان را اعلام نمود.

خادمین سرای احسان، دعاگوی کلیه کسانیست که  شادی را میان بیماران آن تقسیم می‌کنند.

 

 

 


 


٠٩:٢٤ - شنبه ٢٥ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٢٢٢٠    /    تعداد نمایش : ٦٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج