چاپ        ارسال به دوست

پیام همدلی اهالی #سرای_احسان برای زلزله‌زدگان غرب کشور


💠 لرزش زمین در بخشی از زاگرس پهناور سرزمینم که به ناگاه در ۲۱ آبان ماه رخ داد ،تمام دل و جانم را  لرزاند و گویی انوار خورشید زندگی بر پهنای زاگرس نشینان سرزمینم،به یکباره بی نور و بی سو شد.
زمین و خاک، هستی کُردهای صبور و سربلند میهنم را بلعید و از داغ هموطنانمان، ایران به‌خود لرزید.

◀️هموطن سوگوار و صبورم،داغ تو، داغ من است.بدان و آگاه باش ،اهالی #سرای_احسان، گرچه خود از انسانهای فراموش شده و تنهاي این دیارند، اما معنای همدلی، همبستگی و همراهی را خوب می‌دانند. ببخشید ما را، اگر در حمایت از شما دست‌هایمان خالیست و  تحفه ای ندارد تا تقدیمتان کند و هرچند ظاهرا در کنارتان نیستیم تا اشکهای این داغ سنگین را با آستین مهر و نوازش، از گوشه‌ی چشمان غمگین و مصیبت زده و چهره‌ خش‌دار و پیشانی پرگرد و غبارتان بزداییم، اما هرگز فراموشتان نکرده و نخواهیم کرد.
◀️در گوشه ای از این دنیا ، با دلی پردرد نشسته ایم و دست های بی نوایمان را، رو به گنبد کبود خدا به دعا برمی آوریم و یقین داریم، به‌یاری خدا و همدلی همیشگی مردم بی همتای ایران، این زخم نیز به‌زودی، ناگزیر از بهبودی خواهد بود و روزهای روشن، از پشت غبار زمین‌های لرزیده تان فرا می‌رسند.
 
♦️اما پیامی داریم برای همه مسئولین و یاری گران دولتی و مردمی، که آگاه باشند رخداد چنین حوادثی، گذشته از خرابی های بر جای گذاشته ظاهری ،مصایب بی شماری را نیز در پی دارد و علاوه بر کمک های مادی فراموش نکنند یاری معنوی شان را که از وراي این غم بزرگ که بر جسم و جانتان مستولی گشته و چارچوب خانه و زندگی تان را ویران کرده،بی شک ستونهاي روحتان نیز ويران شده و نیاز به باز سازی و ترمیم دارد.
ای کاش متوليان امر به هوش باشند تا در آینده، روح و روانتان مبتلا به هزاران کنش و واکنش تنش زا و  درد نخواسته نشود.
دوست‌دار شما و سوگوار غمتان
 ۵۰۰ نفر  از بیماران روانی مقیم در سرای احسان


١٥:٥١ - دوشنبه ٦ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٦٨٦    /    تعداد نمایش : ١٣٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
عنوان

    

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 56200
 بازدید امروز : 273
 کل بازدید : 1614186
 بازدیدکنندگان آنلاين : 7

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی می باشد.